Opony Przemysłowe W Rozmiarze 440/80R18

W branży budowlanej wymagana jest szczególna dbałość o dobrą kondycję maszyn. Zarówno poszczególne części instalacji, jak i opony, powinny gwarantować bezpieczną i sprawną pracę. W naszym sklepie można znaleźć produkty przemysłowe w rozmiarze 440/80, które pasują do pojazdów z obręczą kół o średnicy 18 cali.

Opony 440/80 są modelami typowo przemysłowymi, których z powodzeniem używa się w przypadku ładowarek i koparek. W ofercie posiadamy praktyczne modele bezdętkowe, które zapewniają wysoki standard szczelności między ogumieniem a felgą. Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów, umożliwiających pracę nawet w trudnych warunkach. Maszyny budowlane wymagają ogumienia, które jest odporne na przebicia i wyróżnia się parametrami w zakresie nośności.

Większość naszych propozycje, dzięki praktycznym rozwiązaniom, można stosować bez względu na porę roku. Specjalistyczna technologia, zastosowana do ich produkcji, sprawia, że produkty zapewniają bezpieczną jazdę, zarówno na oblodzonej, jak i mokrej nawierzchni.

Przeznaczenie:

Przemysłowe: do koparko-ładowarek, do ładowarek, do koparek.