Duro DM1060 - Alleopony24.pl

Duro DM1060

Na trudniejsze warunki i jazdę w deszczu oraz po terenie mocno wilgotnym, warto do swojego motocykla zainwestować w opony, które sobie z tego rodzaju warunkami wyśmienicie poradzą. Powinny one odpowiednio odprowadzać wodę, co przełoży się na zwiększone bezpieczeństwo użytkowania takiego pojazdu oraz niebywały wzrost komfortu podróży.

W modelu DM1060 występuje specyficzny wzór bieżnika, który oparty jest o zestaw półksiężyców. Są one poprzerywane małymi nacięciami o różnych kształtach. Tak ułożone rowki, połączone z rowkiem centralnym, zapewniają zwiększone oraz przyspieszone odprowadzanie wody, którą opona zaciąga w trakcie normalnej jazdy po drodze z dużą ilością takiej wody. Dzięki temu przyczepność takiej opony jest całkiem spora, a co za tym idzie — rośnie również bezpieczeństwo.

Model DM1060 marki Duro ma dodatkowo ten plus, że tak dobrany kształt bieżnika zdecydowanie zapobiega nieregularnemu zużyciu, co oczywiście przekłada się na trwałość oraz wytrzymałość samej opony. Prowadzi również do równomiernego rozłożenia nacisku na powierzchnię opony.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY