Opony Przemysłowe Advance - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Przemysłowe Advance

Marka Advance - jedna z chińskich marek o najdłuższej historii

Guizhou Tire Co., Ltd., dawniej znana jako Guizhou Tire Factory, została założona w 1958 roku. To właśnie producent marki Advance, który słynie z dość dynamicznego rozwoju i ogromnego potencjału produkcyjnego. Jego historia jest prosta, aczkolwiek naznaczona ciągłym rozwojem.

W roku 1965 firma połączyła się z oddziałem fabryki gumy Shanghai Ta Chung Hua. To napędziło jej produkcję i umożliwiło dynamiczny rozwój mocy przerobowych oraz myśli technologicznej. Dzięki temu, w roku 1996 spółka została przekształcona w spółkę giełdową i notowana na giełdzie papierów wartościowych w Shenzhen (jako Guizhou Tire A).

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Dynamiczny rozwój doprowadził do osiągnięcia 36 miejsca wśród wszystkich, światowych producentów opon. Udało się to dzięki stałemu rozwojowi i sporym inwestycjom, które za tym stały. Dzięki temu udało się osiągnąć obecne rozmiary firmy - to ponad 7000 pracowników, z czego ponad 2000 posiada wykształcenie wyższe. To wszystko przełożyło się właśnie na rzeczoną pozycję na rynku, a ta wynikała też z myśli technologicznej firmy. W roku 2015 otrzymała bowiem tytuł High-tech Enterprise, a w samym 2017 uzyskała 133 autoryzowanych patentów, przekładających się na uzyskanie warunków spełniających ponad 20 norm krajowych i branżowych. Ponadto firma produkuje zgodnie z uzyskanym certyfikatem ISO9001, a także posiada certyfikację producentów opon, samochodowego systemu zarządzania jakością ISO / IATF16949, systemu badań metrologicznych, znaku bezpieczeństwa Departamentu Transportu USA, E -znakowanie certyfikatu Wspólnoty Europejskiej oraz certyfikację systemu zarządzania pomiarami i systemu jakości produktów wojskowych. Dzięki temu marki tej firmy są rozpoznawane w ponad 120 krajów i regionów (30 % produkcji idzie na eksport).

Firma dysponuje wieloma markami, jednakże to Advance należy do tych najbardziej popularnych. Co prawda pierwsza opona tej marki zjechała z linii produkcyjnej już w 1958 roku, ale dopiero w 1983 została oficjalnie zarejestrowana.

Opony tej marki to rozwiązania głównie o zastosowaniu przemysłowym, ale da się też znaleźć ofertę opon rolniczych spod szyldu Advance. Nie da się ukryć, że bardzo popularnymi są opony przeznaczone do wózków widłowych. Są to rozwiązania diagonalne, posiadające odpowiednią odporność na uszkodzenia mechaniczne, co w przypadku tego typu produktów ma kluczowe znaczenie. Jednakże sporo opon tej marki to również rozwiązania typowo pełne, odlane w całości z gumy.

Same opony są dobrej jakości, więc zdecydowanie warto się nimi zainteresować.