Opony Rolnicze W Rozmiarze 12.4-28 - Alleopony24.pl

Opony Rolnicze W Rozmiarze 12.4-28

Opony rolnicze w rozmiarze 12.4-28 to ogumienie przeznaczone do maszyn np. ciągników. Warto pamiętać, aby wybierać ogumienie najwyższej jakości. Tego typu opony dostępne są w ofercie naszego sklepu AlleOpony24.pl w bardzo korzystnej cenie. Wszystkie opony spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakościowe.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony rolnicze w rozmiarze 12.4-28 – dlaczego ogumienie diagonalne jest dobrym wyborem?

Opony diagonalne wykazują niezwykle dużą odporność na ścieranie ścianek bocznych, ale też uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu doskonale sprawdzą się do pracy na roli. Zapewniają kierowcom maksymalny komfort, ale też bezpieczeństwo. Pomimo prostej konstrukcji opony rolnicze w rozmiarze 12.4-28 pracują bardzo cicho. Przy właściwej eksploatacji mogą służyć przez długi czas. Warto jednak pamiętać, że najlepiej wykorzystywać je do prac wykonywanych przy małej prędkości, gdyż wtedy nie trzeba obawiać się o szybkie odkształcenie się czoła bieżnika. W naszej ofercie opon rolniczych 12.4-28 można znaleźć najlepszych producentów i to zarówno klasy ekonomicznej, średniej, jak i premium. Dobrym wyborem są opony producenta Alliance, które mają konstrukcję dętkową, a przy tym bardzo wysoki indeks nośności. Można również zdecydować się na tanie i ekonomiczne opony Kabat, które mają podobne parametry techniczne, jednak wykonane są z nieco trwalszej mieszanki gumy. Dobrym wyborem są opony rolnicze Goodyear. Tego typu modele klasy premium sprawdzą się w naprawdę trudnych warunkach, a przy tym nie powodują degradacji ziemi. Można wykorzystać je nawet do natryskiwaczy.

Opony rolnicze 12.4-28 – do jakich maszyn rolniczych pasują?

Opony rolnicze w rozmiarze 12.4-28 przeznaczone są do maszyn oraz pojazdów rolniczych. Warto wiedzieć, jak dobrze czytać oznaczenie i do czego ono się odnosi. Pierwsza wartość 12.4 oznacza szerokość opony, przy czym u różnych producentów może nieco się różnić. Pamiętajcie jednak, że im rozmiar bardziej zbliżony do wybitego na oponie, tym lepiej. Ostatni wymiar to z kolei średnica otworu opony, a więc oznacza na jakiej feldze dane ogumienie należy zamontować. Wszystkie modele jakie znajdziecie w naszym sklepie, to opony dętkowe, które najlepiej sprawdzą się na twardej nawierzchni. Ponadto dobrze pracują przy maksymalnym obciążeniu danej maszyny. Trzeba jednak pamiętać, aby nie przekraczać zalecanego przez producenta indeksu nośności i prędkości.