Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Rolnicze W Rozmiarze 23X8.50-12

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Przeznaczenie:

Rolnicze: do małych ładowarek rolniczych.

Sprawdzone ogumienie do maszyn rolniczo-przemysłowych, poruszających się głównie po nierównych terenach.

Proponowane przez nas opony w rozmiarze 23X8.50-12 to zarówno modele letnie, jak i wielosezonowe, o konstrukcji bezdętkowej lub dętkowej. Przeznaczone są one przede wszystkim do małych pojazdów rolniczo-przemysłowych takich jak ładowarki i spycharki z regularnym bieżnikiem trakcyjnym. Poza tym zastosowanie znajdują także w mikrociągnikach, równiarkach, pojazdach typu skid-steer oraz wózkach widłowych.

Ogumienie rolnicze i przemysłowe na każdą kieszeń

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opon w rozmiarze 23X8.50-12 w wersji premium, jak również średniej czy też budżetowej. Wśród dostępnych modeli wybierać możesz spośród rozwiązań cenionych na rynku marek takich jak Trelleborg, Neumaster, Solideal, Wanda, Kenda, Mitas czy też Duro. Każdy z tych producentów zadbał o to, by proponowane przez nią ogumienie zapewniało jak największą stabilność pojazdu oraz bardzo dobrą przyczepność do podłoża bez względu na warunki atmosferyczne.

Jednocześnie w naszym sklepie zamówisz zarówno pojedyncze sztuki, jak i również atrakcyjne cenowo komplety dwóch lub czterech opon w rozmiarze 23X8.50-12.

Idealne do jazdy po nierównym terenie

Diagonalne opony w rozmiarze 23X8.50-12, które znajdziesz w naszym asortymencie, wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także specjalnie zaprojektowaną konstrukcją. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w trakcie wykonywania różnych prac na polu, jak i podczas jazdy na polnych i asfaltowych drogach. Ich elastyczność bardzo dobrze tłumi drgania, które powstają wtedy, gdy maszyna porusza się po nierównym podłożu. Poza tym odpowiednia konstrukcja tego rodzaju ogumienia zapewnia naprawdę dobre właściwości samoczyszczące.

Sprawdź możliwości konkretnych modeli opon w rozmiarze 23X8.50-12 marek Neumaster, Wanda, Trelleborg, Kenda, Mitas, Solideal oraz Duro i wybierz te, które zapewnią Ci najlepszy stosunek jakości do ceny!