Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Rolnicze W Rozmiarze 14.9-28

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-28 mają zastosowanie do osi napędowych ciągników. W naszym sklepie AlleOpony24.pl oferujemy modele najlepszych producentów zarówno klasy ekonomicznej, średniej, jak i premium. Ogumienie spełnia najbardziej restrykcyjne normy jakościowe, a przy tym gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

14.9-28 Lassa TR70 8PR

1 443,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-28 – szeroki wybór dla wymagających

Opony rolnicze o szerokości 14.9 należy dobierać pod kątem warunków pracy. Jeżeli szukacie ogumienia w niskiej cenie, to możecie zdecydować się na producenta MRL. To indyjskie przedsiębiorstwo oferuje ogumienie o przyzwoitych parametrach technicznych. Wszystkie modele mają dobre właściwości samoczyszczące. Do tego wysoka elastyczność materiału pozwala na tłumienie drgań, nawet na nierównym terenie. Jeżeli zależy Wam na większej trwałości i wytrzymałości, to możecie postawić na opony rolnicze w rozmiarze 14.9-28 Alliance, gdzie producent zastosował lepszą mieszankę gumy, a przy tym takie opony w mniejszym stopniu ugniatają glebę, a przy ekonomicznej jeździe można zmniejszyć zużycie oleju napędowego. Dla najbardziej wymagających polecamy opony producenta Goodyear, które są synonimem jakości i niezawodności. Posiadają większą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale też zapewniają jeszcze większą przyczepność.

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-28 – czym kierować się przy wyborze ogumienia?

Wybierając ogumienie do ciągnika, warto zwrócić uwagę na rozmiar. Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-28 dostępne w ofercie mają zastosowanie do osi napędowych ciągników. Trzeba pamiętać, aby jak najdokładniej dobierać szerokość opony do maszyny. W naszej ofercie dostępne są opony rolnicze diagonalne w rozmiarze 14.9-28, które rzeczywiście dobrze sprawdzają się w branży rolniczej. Warto zauważyć, że ich ścianki boczne zostały wzmocnione. Do tego struktura kordu przecina się pod kątem. Takie rozwiązanie sprawia, że opony wykazują mniejszą elastyczność, za to lepiej sprawdzają się przy maksymalnym obciążeniu i można je wykorzystać nawet na bardzo twardej nawierzchni. Warto jeszcze wiedzieć, że tego typu opony, występujące w konstrukcji dętkowej, można naprawiać i dzięki temu zmniejszyć koszty eksploatacji ciągnika. Przy wyborze warto kierować się nie tylko rozmiarem, ale też indeksem prędkości czy też nośności. Takie parametry wpływają na trwałość opony, dlatego nie należy ich przekraczać.