Opony w rozmiarze 14.9-24 - AlleOpony24

Opony Rolnicze W Rozmiarze 14.9-24

Subcategories

Opony w rozmiarze 14.9-24 występują w bieżniku rolniczym i przemysłowym. Te pierwsze idealnie sprawdzą się także w pracach leśnych.

Oznaczenie 14.9-24 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 14.9), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wartość dokładna, ponieważ może minimalnie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w calach. W zapisie milimetrowym będzie to 378.46 mm. Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt możemy zamontować. W przypadku rozmiaru 14.9-24 wartość ta wynosi 24 i wyrażona jest w calach.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon diagonalnych charakteryzujących się lepszą stabilnością pojazdu, dobrymi właściwościami samoczyszczącymi i odpornością na uszkodzenia boczne. O konstrukcji radialnej informuje nas znak „-” występujący w rozmiarze przed wymiarem średnicy. W przypadku opon rolniczych możemy użyć też zamiennika radialnego w rozmiarze 14.9R24.

Rozmiar ten może mieć także postać 380/85-24 w zapisie milimetrowym.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Rolnicze: do osi napędowych ciągników. Przemysłowe: do ładowarek, koparko-ładowarek, beczkowozów, przyczep i walców.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji