Opony Rolnicze W Rozmiarze 14.9-24 - Alleopony24.pl
Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Rolnicze W Rozmiarze 14.9-24

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-24, które znajdziecie w ofercie AlleOpony24.pl mają szerokie spektrum zastosowania. Można wykorzystać je w wielu maszynach rolniczych. Cechuje je wysoka jakość wykonania, ale i dobra efektywność pracy. W naszej ofercie znajdziecie ogumienie różnych klas w przystępnych cenach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-24 – szeroki wybór dla wymagających

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-24 można wykorzystać np. do ciągników. W ofercie dostępne są np. modele producenta Kabat, które są ogumieniem o udoskonalonej konstrukcji diagonalnej. Warto zwrócić uwagę na wysokie podgięte klocki bieżnika, które zwiększają siłę uciągu, ale mają też właściwości samoczyszczące. Rzeczywiście takie opony sprawdzą się do prac polowych, nawet w trudnym i grząskim terenie. I choć cena opon nie jest bardzo wysoka, to trzeba przyznać, że ten turecki producent zastosował naprawdę dobre rozwiązania technologiczne. Na uwagę zasługują także opony klasy medium, które wykazują się większą trwałością niż te klasy budżetowej. Tutaj możemy Wam polecić przykładowo opony Alliance z serii Farm Pro, które zapewniają naprawdę dobrą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Można zastosować je nawet do ciężkiego sprzętu. Gwarantują dobry udźwig, a przy tym nie niszczą ani nie ugniatają gleby. Przy właściwej eksploatacji zapewniają mniejsze zużycie oleju napędowego o kilka procent. Najbardziej zaawansowane technologicznie są opony np. producenta Nokian, który słynie z modeli niezawodnych w zimowych warunkach. Jednocześnie posiadają one polerowane rowki oraz lamele, co przekłada się na zdecydowanie mniejsze zużycie bieżnika, ale też znakomitą trwałość. Rzeczywiście takie ogumienie to inwestycja na lata.

Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-24 – jak znaleźć najlepsze?

Znalezienie dobrego ogumienia nie musi być trudne. O ile znalezienie właściwego rozmiaru, nie nastręcza problemów, wystarczy przeczytać oznaczenia, o tyle zdecydowanie trudniej jest dobrać typ bieżnika. Można zdecydować się na bardziej agresywny, dzięki któremu opona nie grzęźnie w ziemi lub mniej agresywny — lepszy przy transporcie płodów rolnych na utwardzonej nawierzchni. Opony rolnicze w rozmiarze 14.9-24 to ogumienie, które mają szerokość wynoszącą 14.9. Jednocześnie pozostałymi kryteriami powinny być: indeks nośności, prędkość maszyny na utwardzonej drodze, ładowność, specyfikacja prac oraz zróżnicowanie terenu.