Opony Rolnicze W Rozmiarze 23.1-26 - Alleopony24.pl

Opony Rolnicze W Rozmiarze 23.1-26

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony w rozmiarze 23.1-26 występują w bieżniku rolniczym i przemysłowym. Te pierwsze idealnie sprawdzą się także w pracach leśnych.

Oznaczenie 23.1-26 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 23.1), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wartość dokładna, ponieważ może minimalnie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w calach. W zapisie milimetrowym będzie to 586.74 mm. Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt możemy zamontować. W przypadku rozmiaru 23.1-26 wartość ta wynosi 26 i wyrażona jest w calach.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon diagonalnych charakteryzujących się lepszą stabilnością pojazdu, dobrymi właściwościami samoczyszczącymi i odpornością na uszkodzenia boczne. O konstrukcji radialnej informuje nas znak „-” występujący w rozmiarze przed wymiarem średnicy. W przypadku opon rolniczych możemy użyć też zamiennika radialnego w rozmiarze 23.1R26.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Rolnicze: do kombajnów zbożowych typu Bizon. Przemysłowe: do beczkowozów i walców.