Opony Rolnicze W Rozmiarze 11.2-24 - Alleopony24.pl
Filtruj według
Producenci
Rozmiar
Rodzaj opony
Konstrukcja
Indeks prędkości
Indeks nośności
Przeznaczenie
Czas wysyłki
Filtruj

Opony Rolnicze W Rozmiarze 11.2-24

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-24 powinny zapewniać efektywność pracy. Jednocześnie przy wyborze ogumienia należy kierować się indeksem nośności i prędkości. Jeżeli szukacie opon o tych parametrach, które sprawdzą się nawet w trudnych warunkach, to w ofercie naszego sklepu AlleOpony24.pl znajdziecie modele, które spełnią Wasze oczekiwania.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

11.2-24 Seha SH-38 8PR TT

1 080,00 zł

  Wysyłka: 24h - zamówienia złożone do godz. 14:00.

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-24 – szeroki wybór dla wymagających

Wszystkie opony rolnicze w rozmiarze 11.2-24 spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakościowe, ale i bezpieczeństwa. Można zdecydować się zarówno na opony klasy ekonomicznej, jak i średniej czy klasy premium. Jeżeli szukacie taniego ogumienia, to polecamy Wam opony producenta MRL, które mają przyzwoite parametry techniczne. Zapewniają większą stabilność pojazdu rolniczego nawet podczas jazdy po nierównym terenie. Choć rzeczywiście ich cena jest naprawdę niska, to trzeba przyznać, że pracują naprawdę cicho. To indyjskie przedsiębiorstwo w dużej mierze sprzedaje swoje produkty na rynek europejski i dostosowuje je do jego wymogów. Niewiele droższe za to bardziej wytrzymałe są opony producenta Kabat. Zapewniają one dobrą trakcję i przy ekonomicznej jeździe poziom zużycia oleju napędowego w ciągniku może obniżyć się o kilka procent. Takie rozwiązanie rzeczywiście pozwala obniżyć koszty pracy. Można również zdecydować się na ogumienie klasy premium, które jak możecie się domyślić, spełnia najbardziej restrykcyjne normy jakościowe i jest stale udoskonalane. Tutaj polecamy opony marki Vredestein. Zapewniają one jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowania, a przy tym wykazują najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantują też stabilność pojazdu nawet na bardzo nierównym terenie, co oczywiście przekłada się na jeszcze większe bezpieczeństwo kierowcy.

Dlaczego opony rolnicze w rozmiarze 11.2-24 powinny być diagonalne?

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-24 dostępne w naszej ofercie to modele diagonalne, które rzeczywiście naprawdę dobrze sprawdzają się podczas wielu prac na roli. Zapewniają odpowiednią sztywność i stabilność, nawet przy maksymalnym obciążeniu. Przy wyborze takich opon do ciągnika należy, oprócz rozmiaru, zwrócić uwagę na indeks nośności i prędkości. W przypadku opon diagonalnych ten drugi parametr jest niski, co sprawdza się przy precyzyjnych pracach na roli. Warto jeszcze zwrócić uwagę na samą budowę, a więc strukturę kordu, który przecina się pod kątem, co przekłada się na mniejszą elastyczność, ale i większą wytrzymałość ogumienia.