Opony Rolnicze W Rozmiarze 11.2-20 - Alleopony24.pl

Opony Rolnicze W Rozmiarze 11.2-20

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-20 przeznaczone są do wielu maszyn i pojazdów rolniczych. Ten rozmiar oznacza, że szerokość opon wynosi 11.2 cala, a średnica otworu opony 20 cali. Im klasa produktu jest wyższa, tym rozmiar będzie bardziej zbliżony do tego, który znajduje się na ogumieniu. W ofercie naszego sklepu AlleOpony24.pl mamy przyjemność zaoferować modele, które cechuje trwałość i niezawodność nawet w trudnych warunkach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-20 – dobry wybór w korzystnej cenie

Wszystkie opony rolnicze w rozmiarze 11.2-20 przeznaczone są do osi napędowych maszyn rolniczych. Wybierając ogumienie, trzeba pamiętać o tym, że do wyboru są różne klasy. Najtańsze są opony ekonomiczne, które wpisują się w tzw. klasę budżetową. Cechuje je stosunkowo prosta budowa i przeciętne parametry techniczne, jednak rzeczywiście dobrze mogą sprawdzić się do prac na bardziej stabilnym terenie, a także tam, gdzie zakres prac nie jest bardzo duży. Tutaj możemy Wam polecić opony tureckiego producenta OZKA. Ten producent zastosował ilość płócien wynoszącą 8 PR, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem, biorąc pod uwagę nader korzystną cenę. Dzięki grubszej warstwie kordu opony są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne i stabilniejsze. Jeżeli szukacie niezawodnego ogumienia, to powinniście postawić na klasę średnią, czyli medium. Wśród opon w tym rozmiarze możemy Wam polecić markę Voltyre. Producent zastosował mieszankę gum, która wykazuje jeszcze większą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym materiał jest elastyczny, dzięki temu tłumi drgania. Można jeszcze postawić na opony klasy premium, które są najbardziej zaawansowane technologicznie. W tym przypadku zastosowano innowacyjne rozwiązania takie jak choćby architektura bieżnika, w tym specjalnie wyprofilowane rowki, które pozwalają na całkowitą eliminację aquplanningu. Takie opony spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakości. Wśród marek premium polecamy Nokian czy też Goodyear.

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-20 – dlaczego w rolnictwie ogumienie diagonalne tak dobrze się sprawdza?

Opony rolnicze w rozmiarze 11.2-20 dostępne są w wersji diagonalnej, która doskonale sprawdzi się do pracy na roli. Takie opony posiadają charakterystyczną warstwę kordu, który jest ułożony skośnie do płaszczyzny symetrii opony. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo dobrą przyczepność, ale też wpływa na bezpieczeństwo. Dodatkowo sprawdzi się w grząskim, nierównym terenie. Opony diagonalne wbrew pozorom mogą być naprawdę zaawansowane technologicznie. Przy właściwej eksploatacji nie trzeba obawiać się problemów z mniej elastyczną strukturą materiału.