Opony Rolnicze Petlas - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Rolnicze Petlas

Osiągnięcie efektywności w pracy na roli może być łatwiejsze. Niewątpliwie bardzo ważną rolę odgrywa tutaj jakość maszyn, którymi dysponujecie, ale też same opony. Jeżeli szukacie trwałego i niezawodnego ogumienia, to polecamy Wam opony rolnicze marki Petlas, które wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny. Sprawdzą się one nawet w trudnych i wymagających warunkach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony rolnicze marki Petlas – jakość i niezawodność w każdych warunkach

Petlas jest turecką firmą, która już od 1976 roku zajmuje się produkcją opon rolniczych. Jej dewizą jest dostarczenie klientom tego, co najlepsze, ale w możliwie najniższej cenie. I trzeba przyznać, że to się udaje. Opony rolnicze marki Petlas, choć należą do grupy ekonomicznej, wyróżniają się dużą trwałością, ale też odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Do tego gwarantują one jazdę nawet w trudniejszych czy wręcz grząskich warunkach. Na tym jednak zalety się nie kończą. Warto jeszcze zwrócić uwagę, jak działają opony. Otóż przenoszą one pełną moc pojazdu na ziemię, a dzięki temu zwiększają siłę oporu. Zmniejsza się natomiast poślizg. Takie rozwiązanie rzeczywiście pozwala na obniżenie zużycia benzyny, a więc także kosztów pracy, ale ma pozytywny wpływ na ekologię. Jednocześnie opony rolnicze Petlas zapewniają bezpieczeństwo pracy kierowcy. Do tego ogumienie dobrze pracuje nawet w przypadku obniżonego ciśnienia.

Opony rolnicze Petlas – co je wyróżnia?

Opony rolnicze Petlas wpływają na wygodę pracy, ale też tłumią drgania. Konstruktorzy cały czas pracują, by udoskonalać swoje produkty. Dlatego też zastosowano odpowiednie wyprofilowanie opony, co rzeczywiście poprawia jakość pracy, a przy tym nie powoduje degradacji ziemi. Nie trzeba też obawiać się o uszkodzenie korzeni, które znajdują się pod ziemią. Opony rolnicze Petlas można dopasować do różnych maszyn, co dotyczy nawet maszyn ciężkich takich jak kombajny. Spójność trakcji ułatwia manewrowanie, co jest bardzo przydatne podczas natryskiwania. Ogumienie zostało wykonane z mocnych i trwałych materiałów. Dzięki odpowiedniej mieszance opony można użytkować przez wiele lat i to nawet w trudnych czy wymagających warunkach. Do wyboru są opony radialne oraz diagonalne, które można dobrać pod kątem pracy, ale i samego zapotrzebowania. Te pierwsze zapewniają jeszcze lepszą przyczepność i nie powoduje dużego ugniatania gleby. Sprawdzą się więc w przypadku upraw podatnych na uszkodzenia. Z kolei opony diagonalne można wykorzystać w jeszcze trudniejszych warunkach, gdyż są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne, ale i odkształcenia.