Opony Rolnicze LingLong - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze LingLong

Jeżeli poszukują Państwo opon z kategorii budżetowej, które charakteryzują się dobrymi parametrami technicznymi, to zachęcamy do wyboru opon rolniczych Linglong z oferty AlleOpony24.pl. Charakteryzują się dobrym indeksem prędkości i nośności, a także różnorodną szerokością i wysokością, dopasowaną do maszyn rolniczych. Przy odpowiednim dopasowaniu mogą być zamiennikiem oryginalnych opon w ciągnikach czy żniwiarkach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Dobra trakcja opon rolniczych Linglong w czasie prac polowych

Wybór opon rolniczych Linglong gwarantuje dobrą trakcję nawet w śliskich warunkach terenowych. W ofercie znajdziesz opony na osie napędowe, które charakteryzują się zadowalającym indeksem nośności i prędkości. Choć opony klasy ekonomicznej nie mogą równać się z oponami klasy premium, jeśli chodzi o parametry techniczne i zastosowane mieszanki gumowe czy wzmocnienia, to jednak sam fakt, że są to opony radialne, spełniające standardy europejskie sprawia, że opony charakteryzują się zwiększoną trwałością. Można je użytkować przy niższym ciśnieniu, co zapewnia mniejsze zużycie oleju napędowego w ciągniku. Zastosowanie niższego ciśnienia i odpowiedniej głębokości bieżnika, a także dodatkowych, równomiernie rozłożonych klocków gwarantuje dobrą trakcję w czasie prac polowych. Takie opony rolnicze będą odpowiednim wyborem także w warunkach zwiększonej wilgotności.

Dla kogo opony rolnicze Linglong będą odpowiednim wyborem?

Dobierając odpowiednią szerokość i wysokość opony, a także bieżnik do danych prac polowych, można śmiało zastosować opony rolnicze Linglong jako zamiennik oryginalnych opon w ciągniku. W ten sposób ogranicza się koszty, przy jednoczesnej redukcji strat zbiorów. Opony nie zagłębiają się mocno w glebę, a jednocześnie są elastyczne, co zapewnia dobry styk z podłożem, a jednocześnie ochronę upraw przed zniszczeniem. Szukając oszczędności przy prowadzonej działalności rolniczej, warto postawić na modele opon tego chińskiego producenta. Jednocześnie nie trzeba obawiać się, że już po jednym sezonie będą do wymiany, gdyż charakteryzują się satysfakcjonującą trwałością, a bieżnik, przy zadbaniu o odpowiednie ciśnienie we wszystkich oponach, zużywa się równomiernie. To znacznie lepszy wybór niż opony bieżnikowane, bo regeneracja bieżnika, często przeprowadzana jest na już w znacznym stopniu zużytym korpusie, co zmniejsza trwałość takiego ogumienia. Opony rolnicze Linglong to ekonomiczne wyposażenie ciągnika, które się opłaca.