Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Duro

W 1945 roku na wyspie Tajwan została założona firma Hwa Fong Rubber. Na samym początku zajmowała się produkcją gumowych rur oraz opon do rowerów. W miarę jednakże rozwoju, jej oferta stale się poszerzała. Eksport firma rozpoczęła w 1977 roku, a po ponad 30 latach swojego istnienia, firma dała początek międzynarodowemu koncernowi, który dziś znamy jako markę Duro.

Obecnie międzynarodowy koncern i jego marka — Duro Tires, to bardzo rozpoznawalna firma. Posiada kapitał wynoszący ponad 88 milionów dolarów, a także zatrudnia ponad 3700 pracowników. Jej regularne fabryki znajdują się na Tajwanie, w Tajlandii czy w Chinach, a swoje filie zagraniczne firma posiada również w USA, Hong-Kongu czy Singapurze. W trakcie swojego intensywnego rozwoju firma wielokrotnie podejmowała również działania poprawiające jakość ich produktów. Uzyskała w 1978 roku certyfikat CNS - Chinese National Standard, w 1992 wyróżnienie „Nagroda dla Złotego Sprzedawcy” od ministra gospodarki Tajwanu, znak jakości „E”, nadany przez EWG, a w roku 1994 - świadectwo jakości ISO 9001. Tym samym firma zapewniła sobie potwierdzenie wysokiej jakości produkowanych przez siebie opon. Warto również zwrócić uwagę, że w roku 1999 została podpisana umowa między szefostwem koncernu a francuskim gigantem Michelin.

Nazwa marki — Duro, wywodzi się od angielskiego słowa DURABLE. Oznacza ono solidność, trwałość. Jest to bardzo silne hasło, jednakże firma najczęściej staje na wysokości postawionego sobie zadania, oferując naprawdę dobre i solidne rozwiązania o nieco wyższej jakości od klasy ekonomicznej. Oznacza to, że są to opony w atrakcyjnych cenach, równocześnie jednakże zapewniające właściwe osiągi i możliwości.

Obecnie koncern zajmuje się produkcją bardzo szerokiego zestawu opon i dętek. W jego ofercie znaleźć można zarówno opony rowerowe, do skuterów, motocyklowe lub do quadów, cały zestaw opon samochodowychdo samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, ale również firma produkuje ogumienie do maszyn przemysłowych, wózków widłowych czy gokartów. Oznacza to, że oferta firmy jest naprawdę dużą i każdy znajdzie w niej rozwiązanie idealne dla siebie.

Sama marka jest również niezwykle popularną wśród użytkowników, głównie z powodu tego, że celuje swoimi produktami w bardzo szeroki rynek. Dlatego też, jeśli korzystasz z wielu pojazdów, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zetknąłeś się przynajmniej raz z ogumieniem marki Duro. Dlatego też dobry sklep ma w swojej ofercie ogumienie marki Duro, ponieważ zdecydowanie warto je mieć.

Oferty w PROMOCJI

23X8.50-12 Duro DI5005 4PR TL

240,00 zł 250,00 zł

  Wysyłka: Natychmiast - zamówienia złożone do godz. 10

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość

POZOSTAŁE OFERTY

23X8.50-12 Duro DI5005 4PR TL

240,00 zł 250,00 zł

  Wysyłka: Natychmiast - zamówienia złożone do godz. 10

dostawadostępne w magazyniedni roboczych
Ilość