Opony Davanti - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Davanti

Opony ciężarowe Cordiant, dostępne w ofercie naszego sklepu AlleOpony24.pl, cieszą się dużą popularnością, co w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że są niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz sprawdzą się w każdych warunkach. Takie ogumienie możecie nabyć w bardzo korzystnej cenie i posłuży Wam przez długi czas.

Nie odnaleziono treści.

Powrót do strony głownej

Opony ciężarowe Cordiant – tanie ogumienie dla wymagających

Cordiant to marka z historią i tradycją, która niemal od 100 lat zajmuje się produkcją dobrej jakości opon w korzystnej cenie. Każdego roku firma inwestuje w najnowocześniejsze technologie produkcji. Dzięki temu cieszy się dużym uznaniem nawet na rynku Europy Zachodniej. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż opony ciężarowe Cordiant cechuje wysoka jakość wykonania w każdym aspekcie. Wszystkie opony zapewniają wysoką efektywność paliwową i rzeczywiście przy ekonomicznej jeździe pozwalają obniżyć zużycie paliwa nawet od 5 do 8%. Kolejnym ważnym parametrem jest przyczepność, która również jest na bardzo dobrym poziomie. Opony sprawdzą się nawet w trudnych, wymagających warunkach. Potwierdzeniem ich jakości i niezawodności są certyfikaty takie jak ISO 9001, czy ISO 14001. Opony przeszły bardzo dobrze test Dekra. Wyniki wykazały, że zużycie bieżnika nawet w trudnych warunkach jest równomierne i to nawet w przypadku maksymalnego obciążenia. Choć opony Coridant należą do klasy ekonomicznej, to w testach Idiada otrzymały wynik B za hamowanie na mokrej nawierzchni. Ten sam wynik otrzymały marki premium.

Dlaczego warto wybrać opony ciężarowe Cordiant?

Opony ciężarowe Cordiant spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Można zdecydować się na serie DM-1 Professional czy TR-2 Professional. Tego typu modele ogumienia posiadają specjalny agresywny wzór bieżnika, który zapewnia dobrą przyczepność, ale i skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni. Producent zastosował innowacyjną technologię Stone-Shield, która zapewnia maksymalną ochronę przed kamieniami czy żwirem. Producent opracował również nową mieszankę gumy, która zwiększa odporność na zużycie, ale i przecięcie czy przebicie. Technologia Steel-Force jeszcze bardziej wzmacnia stopkę. Możecie też wybrać serię TR-1, która ma jeszcze większą głębokość bieżnika. Dodatkowo zastosowano szersze i twardsze strefy barkowe, gdzie nie występują dodatkowe lamele. W ten sposób opony mogą przenosić jeszcze większe obciążenia.