Opony Rolnicze Cultor - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Rolnicze Cultor

Opony rolnicze Cultor wyróżnia nowoczesna linia projektowa, ale też zastosowanie najwyższej jakości mieszanek materiałów. To doskonały wybór dla wszystkich ceniących trwałość i niezawodność. Szeroki wybór rozmiarów, ale też dostępność różnych modeli sprawia, że łatwo dopasować ogumienie do potrzeb danej maszyny rolniczej.

Opony rolnicze Cultor – jakość w dobrej cenie i niezawodność w każdych warunkach.

Opony rolnicze Cultor to profesjonalne ogumienie do maszyn rolniczych, które gwarantuje świetną przyczepność i to niezależnie od podłoża, po którym porusza się pojazd. To ogumienie sprawdzi się w trudnych warunkach, w tym w grząskim terenie. Nadają się nawet do maszyn o dużej mocy. Potwierdzeniem ich niezawodności są opinie zadowolonych klientów. W przypadku obsługi kombajnów możemy polecić opony radialne, które cechuje wysoka elastyczność. Dla uzyskania jeszcze większej przyczepności można nieco obniżyć ciśnienie. Dobrze sprawdzają się też opony o podwyższonej ładowności. Można też postawić na nowoczesne opony radialne oznaczone jako RD-01, RD-02 czy RD-03, które są niezwykle wyważone. Jednocześnie dostępne są w 22 rozmiarach. Zapewniają poziom komfortu pracy, a przy tym dobrze tłumią drgania. Do tego także przenoszą obciążenia, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej wydajności podczas pracy w polu.

Opony rolnicze Cultor – trwałość gwarantowana przez firmę Mitas.

Marka Cultor należy do czeskiego przedsiębiorstwa Mitas, zatem już wiadomo, że jakość opon jest na naprawdę wysokim poziomie. Opony rolnicze Cultor, choć należą nadal do klasy ekonomicznej, mają bardzo dobry indeks nośności czy też prędkości. Jednocześnie pozwalają na mniejsze zużycie paliwa. Do wyboru są różne rodzaje opon i to zarówno radialnych, jak i diagonalnych. Te pierwsze zapewniają lepszą nośność. Ów indeks oznacza, ile kilogramów może utrzymać opona przy maksymalnej dopuszczalnej prędkości. Zatem takie rozwiązanie sprawdzi się do cięższych maszyn, ale również w przypadku prac, gdzie czas odgrywa ważną rolę. Z kolei opony diagonalne można wykorzystać w jeszcze trudniejszym terenie, gdzie występują nierówności, ale też w przypadku zmiennych warunków pracy. Warto jeszcze zauważyć, że producent w większości stawia na rozwiązania bezdętkowe, co zapewnia większą efektywność pracy, ale też zwiększa parametry wytrzymałościowe. Trzeba przyznać, że to ogumienie charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią trwałość i niezawodność w każdych warunkach.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY