Opony Przemysłowe BKT - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Przemysłowe BKT

BKT - prosty przepis na sukces - oferuj produkty tanie, a dobre

Firma BKT, a w zasadzie Balkrishna Industries Limited, to pochodząca z Indii marka opon do wszelkiej maści pojazdów rolniczych oraz przemysłowych. Swoją siedzibę obecnie posiada w Mumbai, choć biura sprzedaży obecnie obejmują dystrybucję praktycznie na całym świecie, poprzez spółki-córki - BKT Europe S.r.l. w Seregno, we Włoszech, BKT Tires USA Inc. w Akron, w stanie Ohio, BKT Tires Canada Inc. w Toronto oraz BKT Tires, Inc. w Brentwood, w stanie Tennessee. Obecnie sprzedaż dociera do 130 krajów, zaś firma posiada aż 5 fabryk (w Aurangabad, Bhiwadi, Chopanki, Dombivali i Bhuj), zatrudniających ponad 7000 ludzi.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Zatem za samą marką stoi ogromny biznes, który dba o to, by oferowane przez koncern BKT opony, były faktycznie najwyższej jakości. I tak jest w rzeczywistości, pomimo zachowania dość ekonomicznych cen. Dzięki temu marka dociera do rosnącej liczby zadowolonych klientów, oferując im wsparcie w biznesie.

Opony marki BKT to kilka działów. Opony rolnicze, przeznaczone do ciągników, traktorów czy pojazdów rolniczych, to często rozwiązania diagonalne, bezdętkowe w klasie ekonomicznej (budżetowej). Reprezentują sobą wszystko to, czego możemy potrzebować od dobrej opony rolniczej - przyzwoita ilość płócien, dobre indeksy prędkości czy nośności.

Opony przemysłowe, oferowane przez koncern BKT, to bardzo szeroki dział, wśród których znajdziesz rozwiązania przeznaczone do walców, TIR-ów, przyczep czy innych pojazdów przemysłowych. Charakteryzują się również wysokiej jakości konstrukcją, w tym również budową bezdętkową.

Większość rozwiązań tej marki to produkty wielosezonowe, zatem można raz zaopatrzyć swoje pojazdy w te rozwiązanie i korzystać przez bardzo długi czas. Dzięki dość atrakcyjnym cenom tych produktów, wymiana całego ogumienia na produkty marki BKT nie będzie zbyt obciążające dla budżetu i można się na to zdecydować, ponieważ będzie to z pewnością inwestycja w jakość.

Trzeba też zwrócić uwagę na przykładanie sporej wagi do ochrony środowiska przez koncern BKT. Jest to producent, który ma bardzo rozbudowany system recyklingu opon, uwzględniający wielokrotne ich przetworzenie i odzyskanie dających się wykorzystać ponownie elementów. Również społeczna odpowiedzialność biznesu, to dla marki BKT zdecydowany priorytet. Duży nacisk położony jest na wsparcie nie tylko pracowników ale również ich rodzin. Cała produkcja jest zorganizowana według standardów EHS (Environment, Health and Safety), ale również w taki sposób, by być wydajna energetycznie.