Opony Autogrip

W ofercie posiadamy opony znanej i cieszącej się uznaniem marki Autogrip, która należy do koncernu Fullrun Tyre. Jej produkty charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz trwałością, zapewniającą im długą żywotność. Są cenione również ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Właśnie dlatego cieszą się dobrą opinią wśród kierowców poszukujących ogumienia łączącego w sobie niski koszt zakupu oraz parametry na wysokim poziomie.

Dostępne są modele przystosowane do użycia zarówno w pojazdach osobowych, jak i dostawczych. Świetnie sprawdzają się na nierównych drogach. Charakteryzują się także bardzo dobrą przyczepnością. Doskonale radzą sobie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Ponadto, nie generują hałasu. Dzięki temu są komfortowe i pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo jazdy.

Marka Autogrip działa na rynku od 2012 roku, trafiając do coraz większej liczby zadowolonych klientów. Posiadamy szeroki wybór produktów pochodzących od tego producenta, dlatego z łatwością można dobrać u nas ogumienie pasujące do danego pojazdu.

Nie odnaleziono treści.

Powrót do strony głownej