Opony Ciężarowe W Rozmiarze 8.25R20

Subcategories

Opony w rozmiarze 8.25R20 wykorzystywane są w pojazdach ciężarowych.

Oznaczenie 8.25R20 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 8.25), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wymiar dokładny, ponieważ może nieznacznie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w calach. W zapisie milimetrowym będzie to 209.55 mm. Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt należy zamontować. W przypadku rozmiaru 8.25R20 wartość ta wynosi 20 i wyrażona jest w calach. Na podstawie tych wartości bez problemu odnajdziemy produkt idealnie pasujący do naszego pojazdu.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon radialnych charakteryzujących się wysoką trwałością i niskimi oporami toczenia przy zachowaniu dużej nośności. O konstrukcji radialnej informuje nas litera „R” występująca w rozmiarze przed wymiarem średnicy. Opona ciężarowa zazwyczaj nie posiada diagonalnych zamienników, jednak w tym przypadku można zamontować również ogumienie w rozmiarze 8.25-20.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Ciężarowe.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji