Opony Rolnicze i Przemysłowe W Rozmiarze 27X8.50-15

W ofercie posiadamy szeroki wybór opon w rozmiarze 27X8.5-15. Dostępne produkty charakteryzują się bezdętkową konstrukcją. Są to zarówno modele rolnicze, jak i przemysłowe, wykorzystywane w koparkach, ładowarkach lub pojazdach typu Skid-Steer. Oferowane ogumienie sprawdza się podczas każdej pory roku. Ze względu na to, że opony tego typu są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i bardzo dobrze znoszą intensywną eksploatację w trudnym terenie.

Dostępne produkty są bezdętkowe, co oznacza, że ich konstrukcja szczelnie łączy się z obręczą felgi, a wentyl znajduje się bezpośrednio w niej. Między felgą, a wnętrzem ogumienia znajduje się powietrze pod ciśnieniem. W przypadku przebicia opony, powietrze stopniowo wydostaje się na zewnątrz.

Ogumienie dostępne w naszym asortymencie spełnia wszystkie niezbędne normy, co gwarantuje, że będzie w stanie bezproblemowo sprostać swoim zadaniom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

Przeznaczenie:

Przemysłowe: do pojazdów typu skid-steer, ładowarek i bobcatów.