Opony Przemysłowe W Rozmiarze 23X5 (23-5)

Opony w rozmiarze 23X5 są powszechnie wykorzystywane w maszynach przemysłowych np. wózkach widłowych. Warto wiedzieć, że dostępne produkty charakteryzują się konstrukcją dętkową, co oznacza, że do poprawnego funkcjonowania wymagają odpowiednio dobranej dętki.

Oferowane ogumienie z tej kategorii posiada typ diagonalny, co oznacza, że jego konstrukcja oparta jest na co najmniej dwóch warstwach kordu. Są one ułożone do siebie skośnie, pod kątem między 20, a 40 stopni. Warstwa ta obejmuje zarówno czoło, jak i boki opony. Kord pokrywa cały przekrój ogumienia i zawija się wokół drutówek. Budowa ogumienia sprawia, że bardzo dobrze przenosi siły napędowe oraz hamowne. Ponadto cechuje je większa sztywność, dzięki czemu dobrze tłumi drgania i ma mniejszy moment bezwładności. Cechuje się także większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zwłaszcza w bocznej części opony.

W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów pochodzących od znanych producentów, takich jak np. Continental, Petlas, Kabat, Camso i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przeznaczenie:

Przemysłowe: do wózków widłowych.