Opony 35.5-32 - AlleOpony24

Opony 35.5-32

Subcategories

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Opony w rozmiarze 35.5-32 przeznaczone są zarówno do użytku leśnego, jednak możemy je stosować także do prac rolniczych wymagających wytrzymałego ogómienia.

Oznaczenie 35.5-32 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 35.5), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wartość dokładna, ponieważ może minimalnie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w calach. W zapisie milimetrowym będzie to 901.7 mm. Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt możemy zamontować. W przypadku rozmiaru 35.5-32 wartość ta wynosi 32 i wyrażona jest w calach.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon diagonalnych charakteryzujących się lepszą stabilnością pojazdu, dobrymi właściwościami samoczyszczącymi i odpornością na uszkodzenia boczne. O konstrukcji radialnej informuje nas znak „-” występujący w rozmiarze przed wymiarem średnicy.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Leśne: do maszyn pracujących przy wycince drzew.