Opony w rozmiarze 23.5R25 - AlleOpony24

Opony 23.5R25

Subcategories

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Rozmiar 650/60R34 wykorzystywany jest w oponach o zastosowaniu Rolniczo-Przemysłowym.

Oznaczenie 23.5R25 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 23.5), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wymiar dokładny ponieważ może minimalnie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w calach. W zapisie milimetrowym będzie to 596.9 mm. Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać na jakiej feldze dany produkt należy zamontować. W przypadku rozmiaru 23.5R25 wartość ta wynosi 25 i wyrażona jest w calach. Na podstawie tych wartości bez problemu odnajdziemy produkt idealnie pasujący do naszego pojazdu.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon radialnych charakteryzujących się wysoką wytrzymałością i niskimi oporami toczenia przy zachowaniu dużej nośności. O konstrukcji radialnej informuje nas litera "R" występująca w rozmiarze przed wymiarem średnicy. Zarówno opony rolnicze jak i przemysłowe posiadają swoje odpowiedniki diagonalne. Jest to ogumienie w rozmiarze 23.5-25.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.