Duro HF910 - Alleopony24.pl

Duro HF910

Niewielu użytkowników skuterów uwzględnia fakt, że czasem podróżują skuterami o mniejszej pojemności. Taki skuter ma kilka zasadniczych różnic w stosunku do skutera o pojemności większej, z których akurat wielu zdaje sobie sprawę. Jednakże wciąż rzadko uwzględnia się ten fakt przy wyborze ogumienia. A również ten aspekt powinien być w tym zakresie uwzględniany, ponieważ wybór ogumienia wpływa na bezpieczeństwo.

Marka Duro wypuściła model HF910, specjalnie właśnie do skuterów o mniejszej pojemności. Ma to o tyle kluczowe znaczenie, że sama opona posiada agresywny i mocny wzór bieżnika. Dzięki temu świetnie sprawdza się do użytku na drogach szutrowych oraz asfaltowych.

W modelu HF910 wprowadzono również specjalną mieszankę gumy, o podwyższonej żywotności oraz odporności na uszkodzenia i przebicia. Ma to spore przełożenie na bezpieczeństwo oraz użytkowanie opony. Dzięki temu bowiem ogumienie wystarczy nam zdecydowanie na dłużej, co ma niebagatelne znaczenie dla naszego portfela i potencjalnych oszczędności.

Nie odnaleziono treści.

Powrót do strony głownej