Duro HF908 - Alleopony24.pl

Duro HF908

Może się zdarzyć, że często będzie potrzeba podróżowania skuterem w warunkach mało sprzyjających — przy dużym deszczu oraz na mocno zawilgoconej powierzchni. W takiej sytuacji zdecydowanie konieczne będzie wdrożenie odpowiedniego ogumienia, które pozwoli na bezpieczną podróż.

Model opony HF908 został skonstruowany właśnie w takim celu. Ta opona marki Duro posiada niepowtarzalny bieżnik, który ma taką konstrukcję głównie w jednym celu — odprowadzania wody w sposób maksymalny. Ponadto konstrukcja bieżnika w HF908 zapewnia również znacznie lepsze wchodzenie w zakręty, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Dzięki temu oponę można wykorzystywać w różnych warunkach.

W tym modelu marki Duro wprowadzono również specjalną konstrukcję, w kwestii mieszanki gumy, budującej oponę. Otrzymano specjalną mieszankę, która zdecydowanie zmniejsza zużycie opony, czyniąc je bardzo niskim. Dzięki temu nie tylko bezpieczeństwo jazdy z taką oponą jest znacznie wyższe, ale również nie trzeba tak często inwestować w nowe ogumienie.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY