Opony 225/60R18 - AlleOpony24

Opony 225/60R18

Subcategories

Na poziom bezpieczeństwa na drodze wpływa wiele czynników – jednym z podstawowych jest stan techniczny pojazdu. Wielu kierowców kontrolując kondycję auta, zapomina niestety o oponach. Tymczasem zarówno ich wiek, jak i zużycie wpływa na standardy bezpieczeństwa w czasie jazdy. Zarówno model, jak i stan produktów może znacząco wpłynąć na długość hamowania.

W naszej ofercie można znaleźć propozycje w rozmiarze 225/60, które przeznaczone są dla samochodów osobowych. Posiadamy bogaty wybór modeli, sprawdzających się w różnych warunkach atmosferycznych. Proponujemy ogumienie przeznaczone wyłącznie do użytku latem, jak i typowo zimowe. Praktyczną opcją jest również możliwość wyboru produktów, które sprawdzą się o każdej porze roku.

Opony 225/60 różnią się pod względem emisji hałasu oraz klasy efektywności energetycznej. Każdy model posiada europejską etykietę, która ocenia konkretne parametry. Wiele z naszych propozycji, dzięki wzmocnionej formule, posiada nośność właściwą dla samochodów terenowy.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 48 pozycji