Opony 185/55R16 - AlleOpony24

Opony 185/55R16

Subcategories

W ofercie posiadamy szeroki wybór opon typu 185/55 R19. Jest to ogumienie wykorzystywane w autach miejskich, średnich oraz kompaktowych. Jego oznaczenie zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące wymiarów.

Pierwsza cyfra określa szerokość, podaną w milimetrach. Po ukośniku znajduje się wartość przedstawiająca procentowy stosunek wysokości profilu do szerokości opony. Modele posiadające profil 55% bardzo dobrze wpływają na estetykę auta. Nadają mu sportowego charakteru, dzięki czemu samochód jeszcze lepiej się prezentuje. Ponadto, takie ogumienie bardzo dobrze sprawdza się w trakcie szybkiej jazdy. Symbol “R” oznacza, że są to opony radialne. Jest to obecnie standard w przypadku ogumienia samochodowego. Ostatni numer oznacza średnicę koła, przedstawioną w calach.

Bardzo ważne, by podczas wyboru ogumienia wziąć te dane pod uwagę, ponieważ tylko odpowiednio dobrany model będzie odpowiednio spełniał swoje zadanie. W asortymencie posiadamy produkty pochodzące od wielu znanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-44 z 44 pozycji