Lista produktów marki Ozka/Seha

Tureckie opony Ozka/Seha to połączenie jakości i przystępnych cen.

 

Firma Seha swoją drogę rozpoczęła dość nietypowo. Powstałą już w 1988 roku, początkowo oferując jedynie doradztwo techniczne i usługi inżynieryjne. Nikt nie spodziewał się jej rozwoju na rynku oponiarskim.

 

Wszystko zmieniło się dość szybko - firma przyjęła rolę inwestora i dostawcy projektów, zaś wymagała wykonawców. Dlatego musiała rozpocząć odpowiednie inwestycje w tym kierunku. Tak postała sama marka Seha.

 

Marka Ozka powstała w roku 1994 jako firma Ozka Tire. Początkowo zajmowała się produkcją artykułów przeznaczonych do powlekania opon. Dopiero po pewnym czasie rozbudowała swoją działalność i doprowadziła do rozpoczęcia produkcji opon.

 

Marka Seha od końca lat 90 XX w. zajmuje już 5 miejsce jako eksporter w branży oponiarskiej. Spotkanie zatem obu firm musiało w końcu nastąpić, a dziś mamy okazję obserwować efekty tego związku, czyli opony marki Ozka/Seha.

 

Główny nacisk w rozwoju tego przemysłu został położony na dostarczanie opon do maszyn rolniczych. Przy czym od razu da się zauważyć, że spektrum oferowanych produktów jest znacznie szerszy, niż u innych producentów. Ma to o tyle znaczenie, że można wśród produktów znaleźć zarówno rozwiązania dla ciągników czy podstawowych maszyn rolniczych, ale również potężne opony do kombajnów.

 

Przy okazji warto więc pamiętać, że marka Ozka/Seha to rozwiązania również dość tanie. Klasa tych opon została określona jako ekonomiczna (budżetowa), zatem można zaoszczędzić na ich zakupie, a dodatkowo zawsze będzie to lepszy wybór od zwykłych opon bieżnikowanych. W połączeniu z przyzwoitymi wartościami indeksów nośności czy prędkości oraz dobrej konstrukcji, otrzymujemy naprawdę solidne opony w niskiej cenie. W ofercie firmy znajdziemy zarówno rozwiązania dętkowe jak i bezdętkowe, tak samo jak diagonalne oraz radialne. Zdecydowanie jest więc z czego wybierać w tym zakresie.

 

Dlatego też marka Ozka/Seha będzie dobrym wyborem, zwłaszcza, jeśli musisz wymienić komplet opon wielosezonowych (bo ten warunek również spełniają).

 

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-40 z 43 pozycji