Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Sailun

Młoda marka Sailun, czyli szybki i dynamiczny wzrost.

Sama marka powstała dość niedawno, ponieważ dopiero w 2002 roku. To może być dość nietypowa informacja, ponieważ z pewnością kojarzymy początki wielu koncernów oponiarskich, sięgających nawet XIX wieku, a początków XX wieku już niemal napewno. Tutaj mamy z kolei przykład marki powstałej z rozsądku.

Jej spółką matką jest bowiem Mesnac Co. Ltd., która produkowała maszyny służące do produkcji opon. Miała więc ogromne i bardzo nieszablonowe know-how, które aż się prosiło do wykorzystania. Dlatego już po dwóch latach istnienia marki Mesnac, założono spółkę Sailun Tire w obrębie Narodowej Ekonomicznej i Technologicznej Strefy w miejscowości Qingdao w Chinach. Jest to okolica słynna wręcz z wielu marek opon, a sam zakład Sailun powstał w zaledwie 9 miesięcy na powierzchni 250 hektarów. Tak dynamiczny rozwój był oczywiście dalej kontynuowany - w 2004 roku powstało centrum technologiczne w prowincji Shandong, w 2005 podpisano porozumienie o wymianie wiedzy z Zaozhuang Miting Industry Group Company oraz Zaozhuang Bayi Thermal Power Company, co zaowocowało pierwszymi oponami radialnymi. To przełożyło się na ekspresową wręcz ekspansję. W 2009 roku firma obecna była już w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Afryce. Wtedy też ogłoszono ją “chińskim cudem”, ponieważ jej wzrost w ciągu dwóch lat sięgnął 90 %.

Dziś jest to marka, na naszym rynku znana z opon ciężarowych o różnych zastosowaniach. Często można znaleźć produkty uniwersalne, nadające się na każdą w pojeździe. Na wyróżnienie zasługują również rozwiązania ciężarowe marki Sailun do tras regionalnych.

Głównym znakiem rozpoznawczym marki jest cena opon. W przypadku tych produktów można mówić o najlepszym stosunku ceny do jakości, ponieważ są to przeważnie opony z klasy ekonomicznej, jednakże wyróżniające się parametrami często na poziomie klas wyższych. Dlatego też wybór tej marki może być dobrą decyzją, jeśli rozważasz zmianę ogumienia w całej flocie.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY