Opony Ciężarowe Pirelli - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Ciężarowe Pirelli

Są takie opony ciężarowe, które cieszą się wyjątkową renomą, ze względu na wieloletnie tradycje firmy, świetne osiągi i równomierne, wolne zużycie. Warto zdecydować się na opony ciężarowe Pirelli, które dostępne są w ofercie naszego sklepu AlleOpony24.pl. Przeznaczone są na wszystkie osie, a więc przednią, napędową, a także naczepową.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony ciężarowe Pirelli – klasa premium do zastosowań szosowych

Opony ciężarowe Pirelli to świetny wybór dla wymagających użytkowników. Takie ogumienie sprawdzi się do przejazdów budowlanych, ale też regionalnych czy międzynarodowych. Warto zwrócić uwagę, że rzeczywiście bardzo dobrze radzą sobie w trudnych warunkach. Zapewniają bezpieczeństwo kierowcy, ale też są niezwykle wytrzymałe i generują możliwie najmniejsze zużycie paliwa. Na twardych drogach sprawdzą się te z mniej agresywnym bieżnikiem. Z kolei opony ciężarowe Pirelli, które posiadają agresywny bieżnik, warto wykorzystać na miękkich drogach. Nie trzeba przy tym obawiać się, że samochód ugrzęźnie w błocie czy piachu. Dodatkowo szerokie rowki zapewniają dobre właściwości samoczyszczące tego ogumienia. Wśród oferty można zdecydować się choćby na serię AP05 II. Doskonałym wyborem jest też seria FR25. Dostępne są również opony premium, które zapewniają doskonałą homologację i jeszcze lepszy rant ochrony. Sprawdzą się nawet do pojazdów o bardzo dużej mocy silnika. Warto jeszcze zwrócić uwagę na solidnie wydłużone żebra, które w znaczący sposób zwiększają sztywność bieżnika, co przekłada się na obszar docisku. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną przyczepność, nawet przy dużych prędkościach, ale i skuteczne hamowanie. Trzy kanały bardzo szybko odprowadzają wodę, co skutecznie zmniejsza ryzyko wystąpienia aquaplaningu. To najlepszy wybór dla najbardziej wymagających kierowców.

Jakie są atuty opon ciężarowych marki Pirelli?

Opony ciężarowe Pirelli dzięki swojej zaawansowanej geometrii i budowie bieżników zapewniają bezpieczne pokonywanie dalekobieżnych tras przy dużym obciążeniu. Sprawdzają się we wszystkich warunkach pogodowych. Gwarantują doskonałą przyczepność do drogi. Zygzakowate poprzeczne kanały zwiększają trzymanie boczne opony w znaczący sposób. Wzmocnione ściany boczne gwarantują odporność na otarcia, uderzenia oraz rozdarcie. Atutem opon jest także krótka droga hamowania, a także niski poziom generowanego hałasu.