Opony Onyx - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Onyx

Onyx - mało znana marka znanego producenta.

Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd. to potężny koncern zajmujący produkcją różnego rodzaju ogumienia. Posiada w ofercie wiele marek opon, dostosowanych do różnych wymagań oraz różnych pojazdów, zaś marka Onyx jest jedną z tych, ze szczególnym przeznaczeniem do samochodów ciężarowych.

Sam koncern istnieje na rynku od 1996 roku i zajmuje powierzchnię ponad 660 metrów kwadratowych. Jest to jeden z głównych producentów opon z Chin, co stawia go w czołówce tego typu przedsiębiorstw na świecie (opony chińskie są bowiem niezwykle popularne i w wielu pojazdach można znaleźć jakieś rozwiązanie chińskiej marki).

Koncern wyróżnia się bardzo nowoczesnym podejściem do produkcji, wykorzystując niezwykle zaawansowane technologie, co ma przełożenie na wysoką jakość wyrobów tego producenta. Potwierdzają to liczne certyfikaty, nagrody oraz wyróżnienia. Są to więc certyfikat CCC, system zarządzania jakością ISO9001, certyfikat Departamentu Transportu USA (DOT), Europejskiej Komisji Gospodarczej (ECE), brazylijski (INMETRO) oraz indonezyjski (SNII). Już tylko z tego widać, że opony marki Onyx są znane na całym świecie i użytkowane w wielu pojazdach.

Marka Onyx to głównie rozwiązania o zastosowaniu ciężarowym. Wiele produktów tej marki ma charakter wielosezonowy, więc nadają się do jazdy w różnych warunkach. Przy okazji sama konstrukcja opony spełnia oczekiwania i normy światowe, gdyż wykorzystywana jest radialna konstrukcja do poprawy trakcji oraz podejście bezdętkowe. Przeważnie produkty ciężarowe marki Onyx są przeznaczone do zastosowań szosowych i to na zarówno prowadzącą jak i napędową.

Nie da się nie wspomnieć o możliwościach samych opon. Marka Onyx stawia na jakość, przy zachowaniu rozsądnej ceny, więc jej opony charakteryzują się bardzo dobrymi wartościami indeksu nośności i prędkości. Również klasa energetyczna oraz klasa przyczepności czy hałas, generowany przez opony, mają odpowiednie wartości. Dlatego też warto rozważyć wdrożenie ogumienia tej marki.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY