Opony Matador

Matador to firma z długa tradycją w produkcji opon, sięgającą już początków XX wieku. Pierwsze opony tej marki zeszły z linii produkcyjnej w roku 1925. Pochodząca jeszcze z ówczesnych Austro-Węgier firma, z zakładami w Bratysławie, szczyci się tym, że w ciągu wielu lat istnienia co i rusz wprowadzała na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania. Już w roku 1933 zaczyna się produkcja opon specyficznych (opony terenowe Goliath). Marka jest też częścią renomowanej Grupy Continental.

Obecnie Matador to przede wszystkim firma, która zajmuje się produkcją opon do bardzo wielu modeli samochodów - zarówno osobowych, jak i tych o większych gabarytach. Dzięki dobrym metodom produkcji, opony tej marki mają atrakcyjną cenę i zapewniają znacznie większe bezpieczeństwo od opon bieżnikowanych. To bowiem pełnoprawne i funkcjonalne produkty z klasy ekonomicznej (budżetowej).

Obecnie w naszej ofercie znajduje się wiele topowych modeli tego producenta, dzięki czemu możesz praktycznie do każdego pojazdu dobrać odpowiedni model.

Jest 465 produktów.

Pokazano 1-64 z 465 pozycji