Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Longmarch

Marka Longmarch - jedna z pierwszych marek opon radialnych.

Chiny słyną z tego, że bardzo duże środki jakiś czas temu zainwestowały w rozwój przemysłu, by dogonić gospodarczo Zachód i móc z nim rywalizować. Pokłosiem tego działania jest bardzo dynamiczny rozwój branży oponiarskiej na terenie tego kraju.

W efekcie, wielu producentów opon o światowych zasięgach pochodzi właśnie z Chin. Dobrym przykładem pozostaje tutaj właśnie marka Longmarch koncernu Roadlux. Ponieważ opony te są prezentowane z wykorzystaniem zarówno jednej jak i drugiej nazwy, również takim nazewnictwem będziemy się posługiwać.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Za produkcję tych opon odpowiada fabryka opon Long March Chaoyang, która na rynku znajduje się od roku 1966. Od tego czasu minęło ponad 50 lat, w trakcie których przeprowadzono setki prób projektowych, wiele badań i analiz, by ostatecznie ustalić to, czym powinna charakteryzować się dobra opona przemysłowa. Wykorzystywano do tego naprawdę nowoczesne technologie jak na tamte czasy, sprowadzane specjalnie z Niemiec, Holandii czy Japonii.

W zasadzie od samego początku marka Longmarch nakładła ogromny nacisk w rozwoju na konkretny projekt opon, przekładający się na najlepsze osiągi. W efekcie, na dzień dzisiejszy, marka ta swobodnie eksportuje opony do ponad 45 krajów, włączając w to kraje Ameryki Północnej i Południowej, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej czy Bliskiego Wschodu. To bardzo ważna uwaga, zwłaszcza w kontekście obecności firmy w Kanadzie. To tam testowano opony na bardzo trudnych drogach łupkowych oraz żwirowych. Wypracowano w ten sposób system produkcji opon, które swobodnie poradzą sobie z tego typu wyzwaniem.

Obecnie opony marki Longmarch firmy Roadlux spełniają najwyższe normy jakości - mają zarówno spełnioną normę ISO9001: 2000 jak i aprobatę Departamentu Transportu Stanów Zjednoczonych oraz wiele certyfikacji. Dzięki temu opony tej marki to dobre, radialne rozwiązania do samochodów ciężarowych - głównie do tras dalekobieżnych i zastosowań szosowych na osi napędowej. Ścisłe testy opon w fabryce Longmarch / Roadlux sprawiają, że opony te charakteryzują się dobrą jakością.