Opony Ciężarowe Leao - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Ciężarowe Leao

Leao jako przedstawiciel grupy Linglong - siła, stojąca za doświadczeniem.

Opony chińskiej produkcji są dziś znane na całym świecie. Ogromne wsparcie biznesu, jakiego dokonują władze Państwa Środka sprawia, że rozwija się on obecnie bardzo dynamicznie, a chińskie produkty już dawno przestały być synonimem “bylejakości”. Dziś to marki z tych okolic wyznaczają trendy.

Nie inaczej jest w przypadku marki Leao, będącej własnością koncernu Shandong Linglong Tire Co., Ltd.. Koncern ten jest znany na całym świecie, choć różne jego marki mają różną popularność. Sama firma powstała już w 1975 roku. W miarę upływu czasu, dynamicznie przedsiębiorstwo te rozwijało się, testując nowe rozwiązania i oferując nowoczesne produkty. Dzięki temu, portfolio produktów stale się rozrastało, a wdrożenie własnego działu badań i rozwoju doprowadziło do dynamicznego wzrostu udziału w rynku. W efekcie, dziś opony tego koncernu docierają do ponad 180 krajów na całym świecie.

Sam koncern posiada pięć zakładów produkcyjnych - cztery w samych Chinach, a jeden w Tajlandii. Kolejny zakład, tym razem w Serbii, znajduje się obecnie w budowie. Dodatkowo koncern posiada centra badawczo-rozwojowe - dwa w Chinach, a jedno w Ameryce Północnej. Biuro testowe dla najnowszych technologii znajduje się w Europie, a cała sieć obejmuje 100 baz produkcyjnych na całym świecie. Dzięki temu, decydując się na zakup opon tej firmy, inwestujemy w jakość.

Marka Leao należy właśnie do tego koncernu i skupia się na dostarczaniu opon rolniczych oraz ciężarowych (przynajmniej, jeśli chodzi o jej identyfikację w naszym kraju). Są to opony dostępne w dość przyzwoitych cenach, a jednocześnie oferujące całkiem dobrą jakość. Dzięki temu możesz wymienić ogumienie w swojej flocie niskim nakładem. Wszystkie opony ciężarowe spełniają najwyższe normy i są produkowane w zgodzie z osiągnięciami techniki w tym zakresie. Opony rolnicze zaś oferują całkiem spore osiągi oraz wytrzymałość, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dlatego warto się zainteresować ogumieniem marki Leao.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY