Opony Ciężarowe Lanvigator - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Lanvigator

Lanvigator - dalekowschodnia marka znad zatoki Bohai.

Marka Lanvigator powstała, w stosunku do wielu innych marek, stosunkowo niedawno. Pojawiła się bowiem dopiero w XXI w., co jest pewnego rodzaju swoistym fenomenem. Potężna fabryka marki, zajmująca 500 000 metrów kwadratowych, pojawiała się w pasie gospodarczym wokół dzielnicy morskiej Bohai dopiero w 2011 roku. Jednakże od tego czasu udało jej się zdobyć naprawdę spory udział w rynku. Obecnie bowiem produkuje się w fabryce ponad 12 milionów opon rocznie. Nie jest to wartość zbliżona do produkcji, jaką oferują ogromne koncerny o międzynarodowym kapitale, ale pozwala ona na dynamiczny rozwój samej firmy jak i marki.

Sama marka Lanvigator posiada bardzo specyficzny rodzaj promocji oraz prowadzi nieszablonowy marketing. W głównej mierze bowiem można stosowne produkty zakupić przez całą sieć zewnętrznych hurtowników, współpracujących z samą marką.

Z kolei sama marka należy do koncernu HAOHUA Tyre Co., Ltd., która ma w swoim portfolio również inne marki, takie jak Aplus, Compasal czy Royal Black. Są one jednak w naszym kraju nieco mniej znane.

W kontekście samych opon marki Lanvigator - u nas głównie kojarzymy je jako opony ciężarowe oraz pojedyncze modele osobowe. To rozwiązania o nowoczesnej konstrukcji - najczęściej radialne, o dość dobrych wskaźnikach hałasu, a już z pewnością o przyzwoitych wartościach takich parametrów jak klasa energetyczna czy klasa przyczepności. Łącząc to z atrakcyjną ceną, po prostu warto rozważyć zakup opon ciężarowych czy osobowych marki Lanvigator.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY