Opony Ciężarowe Kama CMK - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Ciężarowe Kama CMK

KAMA CMK

Kama CMK – Najlepsze Rosyjskie Opony!

Kama CMK to najnowszy zakład produkcji opon do samochodów ciężarowych oraz autobusów. Fabryka należy do kompleksu fabryk Nizhnekamsk, który produkuje również maszyny rolnicze i przemysłowe, samochody osobowe i ciężarówki (takie jak Maz, Gaz, Zil, Kamaz itp.).

Pierwsza opona z taśmy produkcyjnej zjechała w 2010 roku. Aktualnie fabryka produkuje ponad 1,2 miliona opon na rok.

Opony reprezentują klasę Premium i są porównywalne z produktami Bridgestone, Continental, Goodyear i Michelin. Wieloletnie doświadczenie firmy w połączeniu z najnowszą technologią nr 1 niemieckiego producenta opon pozwoliło firmie Kama CMK zaproponować opony spełniające wszystkie współczesne światowe standardy.

Zalety Opon Kama CMK

Stalowa opona Kama jest najlepszym wyborem dla właścicieli samochodów ciężarowych i kierowców w wielu aspektach. Liczne wymagania procesu technologicznego projektowania oraz produkcji sprawiają, że całkowicie stalowa opona jest bardziej konkurencyjna w szerokim zakresie segmentów cenowych.

  • Jednym z głównych wskaźników jest wydłużona (prawie 20%) żywotność opon Kama CMK. Większa warstwa bieżnika zwiększa wytrzymałość i trwałość opony.
  • Specjalna trójkątna konstrukcja siatkowej krawędzi taśmy zmniejsza deformację opon, a także zapewnia oszczędność paliwa nawet do 5%.
  • Opony Kama CMK są opracowywane z dużym naciskiem na oszczędność paliwa, ponieważ jest to jedno z najważniejszych kryteriów transportu ładunków czy pasażerów, a także dla specjalistycznych pojazdów. W szczególności w oponach Kama osiąga się to poprzez zmniejszenie oporu toczenia dzięki technologii Air-Keep, która pozwala utrzymać ciśnienie na tym samym poziomie przez założony czas.
  • Opona Kama CMK posiada najlepszy samoczyszczący się bieżnik w swojej klasie, ze zwiększoną ochroną przed przebiciami i obciążeniami udarowymi dzięki nowej geometrii rowków.
  • Możliwość bieżnikowania stalowych opon techniką pogłębiania pozwala przedłużyć żywotność, a tym samym zaoszczędzić pieniądze na nowych oponach.

Szeroki asortyment i różnorodność produktów pozwala wybrać całkowicie stalową oponę Kama do prawie każdego rodzaju pojazdu.

Opony ciężarowe

Podstawowym atutem dobrej opony ciężarowej jest jej trwałość. Takie właśnie ogumienie posiadamy w naszej bogatej ofercie. Oferujemy opony na oś prowadzącą, napędową i naczepową. Wszystko to w najlepszych cenach.

Opony ciężarowe dzielą się również pod względem przeznaczenia na regionalne i dalekobieżne. Przy wyborze należy też zwrócić uwagę na to czy opon bedziemy używali na szosie czy w trudnym terenie.

Nasi doradcy pomogą ci w wyborze ogumienia specjalnie do Twoich potrzeb. Pełna gama rozmiarów opon wielu producentow pozwala na dokładne dopasowanie opony do twojego pojazdu.

Oferujemy opony klasy premium (Michelin, Continental, Bridgestone, Dunlop, Goodyear), klasy średniej (Fulda, Firestone, Kleber, Hankook, Uniroyal) oraz klasy ekonomicznej (Barum, Sava).

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY