Opony Ciężarowe Goodride - Sklep AlleOpony24.pl

Opony Ciężarowe Goodride

Goodride - potentat z Dalekiego Wschodu.

Zhongce Rubber Group Co., Ltd. powstało w Hangzhou w Chinach w roku 1958. Oznacza to, że mamy do czynienia ze stosunkowo młodą firmą, która jednak pokonała wiele funkcjonujących znacznie dłużej rywali i bardzo pewnie uplasowała się w pierwszej dziesiątce producentów opon na świecie. Jeśli chodzi o same Chiny, to o ile słyną one z wielu przedsiębiorstw produkujących ogumienie różnego typu, to właśnie marka Goodride jest tym największym producentem o najlepszej pozycji.

Obecnie przedsiębiorstwo to posiada aż cztery spółki zależne - ZC Europe, ZC America, ZC Brazil i ZC Thailand, co przekłada się na bardzo ugruntowaną i stosunkowo silną pozycję na globalnym rynku. To oczywiście przekłada się na ogromną produkcję, sięgającą niemal 37 milionów opon w zasadzie tylko do lekkich ciężarówek i samochodów osobowych. Jeśli chodzi o typowe opony do samochodów ciężarowych i busów, to produkcja roczna wynosi 19 milionów, a typowo ciężarowych, o różnym zastosowaniu - 3,33 miliona. To potężne wartości i większość konkurentów nawet się do nich nie zbliża.

Ma to oczywiście swoje skutki. Z jednej strony - doświadczenie w produkcji. Marka Goodride po prostu wie jak to robić, ponieważ wypracowywane i stale doskonalone metody mają okazję sprawdzić się w rzeczywistości. Z drugiej strony - dzięki temu przedsiębiorstwo ma niepodważalną pozycję na rynku i stać je na uruchamianie wielu obiektów testowych, takich jak laboratorium pomiaru hałasu w Chinach, prześwietlanie, kontrola wyważenia, jednorodności oraz cały system testowania opon w różnych lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych, Japonii czy w Niemczech.

Obecnie duży nacisk kładzie się na poprawę konstrukcji projektowej dla opony, jej odpowiedniego składu oraz możliwości bieżnika. To wszystko przy ponoszeniu równocześnie ogromnych nakładów na ochronę środowiska. Dzięki temu marka Goodride to obecnie 9 zakładów produkcyjnych w Chinach oraz Tajlandii i obecność w ponad 120 krajach na całym świecie.

Opony marki Goodride to rozwiązania bardzo dobre, charakteryzujące się przede wszystkim wysokimi normami przyczepności. Opony dostawcze i ciężarowe marki Goodride mają również odpowiednią klasę energetyczną i bardzo dobre wartości indeksów nośności i prędkości. Dzięki temu stanowią jedno z najlepszych rozwiązań tego typu na rynku.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY