Opony Goldencrown - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Goldencrown

Opony ciężarowe Goldencrown - sposób na dobrą jakość w niskiej cenie.

Chiny słyną z wielu marek opon, które nie tylko są dostępne do zakupu na naszym rynku, ale przede wszystkim są produktami faktycznie wartymi uwagi i pozwalającymi wyposażyć swoją flotę w dobre ogumienie niskim kosztem.

Sama marka Goldencrown słynie z podejścia do swoich produktów i klientów. Na każdym kroku podkreślane jest dostarczanie wysokiej jakości opon i doskonałej obsługi klienta. Można to zauważyć właśnie w konstrukcji samego ogumienia.

Jeśli weźmiemy dowolną oponę ciężarową marki Goldencrown, od razu może nam się rzucić w oczy klasa przyczepności na mokrej powierzchni, mierzona według norm europejskich. Wartości te w wielu modelach oscylują wokół indeksu A lub B, co oznacza niezwykle krótką trasę hamowania, zwiększając bezpieczeństwo drogi. Równocześnie liczy się efektywność energetyczna, znajdująca się na dobrym poziomie. A wszystko to przy emisji stosunkowo niewielkiego poziomu hałasu oraz całym pakiecie dodatkowych, świetnych wartości indeksów - odpowiednio nośności czy prędkości.

Sama marka skupia się w zasadzie całkowicie na dostarczaniu ogumienie do samochodów ciężarowych. Można przejrzeć ofertę marki Goldencrown i swobodnie da się zauważyć, że są to opony przeznaczone do różnych osi - prowadzących, naczepowych, napędowych. Ponadto szczegółowe przeznaczenie danego modelu również zawiera się w szerokich ramach. Mamy zatem produkty bardziej “elastyczne” w dopasowaniu do konkretnych warunków pracy, a także występują rozwiązania dedykowane, na przykład do tras dalekobieżnych. Dlatego też warto dokładnie zapoznać się z opisem danego modelu.

Sama firma oferuje produkty wysokiej jakości, które przechodzą wiele testów jakościowych i zdobywają odpowiednie certyfikaty. Przy okazji wykorzystywane są najnowsze technologie i osiągnięcia - nie tylko dostarczając opon radialnych w formie bezdętkowej na przykład, ale również wyposażając modele w specjalny rant ochronny. Dzięki temu opony ciężarowe marki Goldencrown świetnie wpisują się w europejskie normy oraz realia.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY