Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Fullrun

Dziś marka Fullrun jest kojarzona w głównej mierze dzięki dynamicznemu rozwojowi, któremu poświęciła swoje istnienie i który definiuje jej istnienie.

Sama firma, mająca prawa do tej marki, powstała jako Qingdao AN-TIRE Trade Corp., LTD. w czerwcu 2003 roku, czyli stosunkowo niedawno. Od samego początku marka pozyskiwała najlepszych specjalistów i dosłownie wiodła prym w zakresie badań i rozwoju opon high-tech. Dzięki temu już w 2005 roku mogła zdobyć ogromną część rynku. Wtedy właśnie zaczął się masowy eksport opon marki Fullrun (do tego czasu powstało bowiem aż 30 specyfikacji i 100 rodzajów opon, które można było sprzedawać). Nie tylko opony te dobrze się przyjęły w wielu krajach rozwiniętych, ale również samej firmie udało się w tym roku zdobyć aż 15 różnych, krajowych patentów. To zapewniło firmie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm w branży oponiarskiej na świecie i miejsce jednej z zaledwie dwóch firm chińskich, produkujących opony o wysokich osiągach. Nic dziwnego, że tego samego roku firma zdobyła od razu certyfikację zarządzania jakością ISO9001: 2000. W tym samym też roku zmieniła nazwę na znaną do dziś Qingdao Fullrun Tire Co., Ltd.

Rok 2006 to rok kolejnych postępów. W tym momencie firma posiadała już 3 fabryki, produkujące jeden z najszerszych zestawów odmian opon na rynku chińskim (Fullrun stała się jedną z zaledwie trzech firm z tym zestawieniu). Kolejne lata to powiększanie powierzchni produkcyjnej (do 8 krajowych baz produkcyjnych w 2007 roku). Pozwoliło to na osiągnięcie sprzedaży rzędu 500 milionów dolarów. Tak intensywny rozwój trwa dalej - rok 2009 to odznaczenie firmy jako „Advanced Unit in Visa Application” przez China Council for Promotion of International Trade Shandong Sub-council oraz tytuł dla marki Fullrun jako „Kluczową produkcję i rozwiniętą markę eksportową” w Chinach. ROk 2010 to wyróżnienie High-Tech Enterprise. Dalsze lata to dalszy dynamiczny rozwój marki.

Do nas opony Fullrun dotarły jako opony ciężarowe. To rozwiązania naprawdę wysokiej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Produkowane przez tę markę opony przeznaczone są do różnych zastosowań ciężarowych, w tym również tras dalekobieżnych. Firma produkuje opony na różne osie i nietrudno znaleźć w jej ofercie również rozwiązania o specjalnych możliwościach (w tym też opony oznaczone znakiem M+S, czyli Mud + Snow - specjalną deklaracją o sprawdzaniu się produktu na ośnieżonej i śliskiej nawierzchni). To wszystko sprawia, że jest to marka godna zainteresowania.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY