Opony Ciężarowe Fulda - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Fulda

Opony ciężarowe Fulda cechuje wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry techniczne. Niemiecki producent wprowadził innowacyjne rozwiązania, dzięki którym można zyskać jeszcze lepsze osiągi. W ofercie naszego sklepu AlleOpony24.pl dostępnych jest wiele opon tego producenta na różne osie, w przystępnej cenie.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Opony ciężarowe Fulda – nowoczesne rozwiązania dla świadomych klientów

Opony ciężarowe Fulda, cieszą się renomą i uznaniem na całym świecie. Firma już od ponad 100 lat oferuje innowacyjne rozwiązania, co sprawia, że można określić ją mianem lidera rynku. Co ciekawe, wielu producentów wykupuje licencję na technologie tej marki. Obecnie Fulda jest częścią Goodyear i niewątpliwie ważną marką w tym koncernie. Wszystkie opony ciężarowe są niezwykle trwałe i niezawodne, a przy tym posiadają specjalnie zaprojektowany bieżnik, co pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszej przyczepności, a przy tym maksymalnie redukuje wstrząsy. Wszystkie opony posiadają wysoki indeks nośności, a więc bez problemu można dobrać je nawet do ciężkich pojazdów, ale w ofercie można znaleźć nawet nową generację opon letnich przeznaczonych do lekkich pojazdów ciężarowych. Te nowe modele cechuje jeszcze wyższa efektywność paliwowa, a przy tym dłuższy przebieg. Takie rozwiązanie zostało stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Otóż dzięki takiemu ogumieniu przedsiębiorcy mogą obniżyć całkowity koszt użytkowania pojazdów ciężarowych. Wszystkie modele opon zostały wyposażone w specjalną rzeźbę bieżnika, która pozwala zmniejszyć opory toczenia. Dzięki temu zostaje zminimalizowane odkształcenie ogumienia.

Bezpieczeństwo jazdy na najwyższym poziomie na oponach ciężarowych Fulda

Opony ciężarowe Fulda posiadają duże obwodowe rowki bieżnika, co pozwala na skuteczne odprowadzanie wody na mokrej nawierzchni. Jednocześnie zapobiega to aquaplaningowi. Warto też zwrócić uwagę na liczne krawędzie tnące, które zwiększają przyczepność opony. Nawet przy śliskich nawierzchniach droga hamowania jest naprawdę krótka. W ofercie producenta można znaleźć zarówno opony szosowe, jak i terenowe czy przeznaczone do transportu mieszanego. Doskonałym wyborem jest np. Eco Force 2, która równomiernie się zużywa. Jest to opona na oś napędową, zapewniająca duży przebieg. Zastosowana mieszanka gumowa zwiększa trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy przetarcia.