Opony Ciężarowe Double Coin - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Double Coin

Double Coin - chiński przemysł w pełnej okazałości

Marka Double Coin jest marką opon do samochodów ciężarowych, o zastosowaniu zarówno szosowym jak i typowym off-road. Marka ta istnieje stosunkowo dość krótko - jej sprzedaż w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się w 1992 roku. W kolejnych latach jednak jej rozwój przebiegał bardzo dynamicznie, zaś oferowane produkty były coraz lepszej jakości.

Marka stawia na ciągły rozwój, dążąc do doskonałości. Wszystko to ma się odbywać z naciskiem na dostarczanie rozwiązań przystępnych cenowo.

Tak właśnie firma ta działa i idzie jej to nadzwyczaj sprawnie. Na terenie Stanów zapewnia niezwykle kompleksową obsługę, również z pracą w terenie. Wiele rozwiązań objętych jest nawet siedmioletnią, szeroką gwarancją, obejmującą 3 bieżniki dla wszystkich opon ciężarowych typu TBR (Truck and Bus Radial).

Jak zresztą nazwa typu wskazuje, w zdecydowanej większości marka produkuje rozwiązania radialne, zapewniające lepszą trakcję w stosunku do opon diagonalnych. W przypadku rozwiązań dla samochodów ciężarowych jest to dość ważny czynnik.

Opony marki Double Coin poddawane są różnorakim testom - od oceny właściwości reologicznych, wskaźników hałasu, wydajności materiału, siły, momentu czy oporu toczenia. Dzięki takiemu podejściu, marka Double Coin dostarcza opon do wielu fabrycznie nowych pojazdów.

Same opony marki Double Coin charakteryzują się dość przyzwoitymi parametrami. Mowa oczywiście o indeksach nośności czy prędkości, ale również klasie energetycznej czy przyczepności. Te często oscylują w granicach C lub B, co jest przyzwoitą wartością. Dlatego zdecydowanie warto polecić te ogumienie.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY