Opony Compasal - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Compasal

Shandong Haohua Co Tire., Ltd. to chiński producent opon, który jest już znany na całym świecie, a wszystko to dzięki znanym i popularnym markom. Compasal jest jedną z nich, aczkolwiek do portfolio producenta należy również marka Aplus, Lanvigator czy Royal Black. Ktoś, kto trochę orientuje się w sytuacji rynkowej, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie to znane marki.

Obecnie producent to 1000 metrów kwadratowych fabryk (dokładnie to 4 zakładów produkcyjnych i 20 magazynów), ponad 6000 pracowników i moce produkcyjne sięgające niemal 30 milionów opon. A do tego spełnianie wielu restrykcyjnych i szczegółowych norm jakości, wpisujących się również w europejskie standardy.

Dzięki temu producent znalazł się w czołowej piątce chińskich producentów opon, a także w czołówce najlepszych i największych, dwudziestu producentów na świecie. To bardzo ważny element chińskiej gospodarki, a wszystko to przekłada się na dobrą jakość opon marki Compasal.

Są to opony w zasadzie głównie ciężarowe, w tym również takie o zastosowaniu szosowym. Charakteryzują się wieloma, dość dobrymi parametrami - zarówno klasy energetyczne jak i przyczepności oscylują na dobrych poziomach. Dodając do tego częste dostosowanie do pracy w warunkach ośnieżonej i śliskiej nawierzchni (oznaczenie M+S, czyli Mud + Snow), czyni z tych opon bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o rozwiązania wielosezonowe.

Pozostałe szczegóły konstrukcyjne opon marki Compasal są również całkiem dobre. Producent pozostaje na bieżąco z trendami rynkowymi, oferując rozwiązania radialne i przeważnie bezdętkowe. W efekcie sama trakcja jest przyzwoita, również w gorszych warunkach.

Opony tak skonstruowane muszą być dobre. Dlatego też marka Compasal produkuje rozwiązania dość dobrze wpisujące się również w europejskie standardy i spełniające podstawowe normy jakościowe, wyznaczane przez przepisy, zarówno nasze, krajowe, jak i te unijne.

Dlatego warto rozważyć zakup tego ogumienia - przełoży się to na komfort jazdy.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY