Opony Ciężarowe Aufine

Aufine - marka sprawdzająca się w wielu zastosowaniach.

Marka Aufine ma za sobą chiński kapitał państwowy. Dzięki temu swobodnie mogła się rozwijać, wykorzystując ogromne zasoby finansowe do tego celu. I tak z firmy pochodzącej z Qingdao w Chinach, dziś mamy światowej jakości eksportera, który sprzedaje swoje produkty w ponad 130 krajach na całym świecie.

Marka Aufine to głównie opony ciężarowe radialne oraz rozwiązania do samochodów osobowych. Przy produktach przeznaczonych do pojazdów o większych gabarytach, można znaleźć rozwiązania praktycznie na każdą oś - napędową czy prowadzącą. Są to produkty w głównej mierze do zastosowań szosowych. Zasadniczo najczęściej można spotkać się z rozwiązaniami radialnymi, by zapewnić maksymalną trakcję.

Jeśli chodzi o parametry opon, to te posiadają bardzo przyzwoite wartości indeksów nośności oraz prędkości. Oznacza to, że sprawdzą się w naprawdę wielu zastosowaniach i spełnią pokładane w nich oczekiwania. Zwłaszcza, że firma dużo inwestuje w badania i rozwój, mogąc się poszczycić zgodnością swoich produktów z wymaganiami stawianymi przez wiele norm, co dokumentuje licznymi, zdobytymi certyfikatami ( DOT, ECE, REACH, ISO9001, S-MARK, CCC, GCC, BIS, SMARTWAY, INMETRO, SASO, SONCAP, LATU, NOM).

Warto też wspomnieć o rozwiązaniach do samochodów osobowych. To również przeważnie opony radialne, z przeznaczeniem na sezon letni. Jak można wywnioskować z charakterystyki firmy, są to produkty porządne, dostępne w przyzwoitych cenach.

Nie odnaleziono treści.

Powrót do strony głownej