Opony Ciężarowe Aplus - Sklep AlleOpony24.pl
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Opony Ciężarowe Aplus

Aplus - chiński pomysł na opony do zadań specjalnych.

Marka Aplus należy do koncernu Shandong Haohua Co Tire., LTD. Fabryka znajduje się na terenie parku przemysłowego Houzhen, w mieście Weifang w Chinach, składając się z 4 zakładów produkcyjnych, 20 magazynów i zajmując ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni. To, wraz z ogromną produkcją sprawia, że producent znajduje się w pierwszej piątce chińskich producentów opon, a także w pierwszej dwudziestce wśród światowych producentów. Należą do niego marki takie jak Aplus, Lanvigator, Royal Black czy Compasal, a fabryka produkuje nawet do 30 milionów opon rocznie, a jej produkty zdobyły uznanie na całym świecie, zdobywając wiele nagród i certyfikatów jakości (w tym, między innymi, ISO). Samo przedsiębiorstwo skupia się w głównej mierze na wysokiej jakości produkcji, ale równocześnie odpowiedzialność społeczną i zarządzanie technologią. Dzięki temu firma stanowi ważny element chińskiej gospodarki i oferuje produkty naprawdę warte uwagi.

Oferty w PROMOCJI

POZOSTAŁE OFERTY

Wśród opon marki Aplus należy wyróżnić głównie te o zastosowaniu osobowym, ale również ciężarowym, a do tych ostatnich takie linie jak dostawcze czy terenowe. Same opony posiadają dość przyzwoite wskaźniki, jeśli chodzi o klasę energetyczną czy klasę przyczepności. Generują również średni poziom hałasu.

To, co jest niesamowicie istotne w przypadku tego typu ogumienia, to często spotykana wśród rozwiązań marki Aplus specjalnie wzmocnionej konstrukcji. Jest ona odpowiedzialna za wydłużoną żywotność opony, mniejszą wrażliwość na uszkodzenia mechaniczne oraz większą stabilność toru jazdy i lepsze zachowania przy manewrach typu przyśpieszanie czy hamowanie. Ma to ogromne przełożenie na komfort prowadzenia pojazdu oraz bezpieczeństwo całości. Warto o tym pamiętać, decydując się na zakup ogumienia, zwłaszcza o zastosowaniu specjalnym, takim jak terenowe. Dzięki temu masz pewność bezpieczeństwa.

Same opony są również dostępne w dość przyzwoitych cenach, co też wpływa na ich popularność