Opony w rozmiarze 15.5R25 - AlleOpony24

Opony W Rozmiarze 15.5R25

Subcategories

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Opony w rozmiarze 15.5R25,przeznaczone są do pojazdów i maszyn przemysłowych.

Oznaczenie 15.5R25 należy czytać w następujący sposób: Pierwsza wartość (w tym przypadku wynosi ona 15.5), oznacza szerokość opony. Nie jest to jednak wymiar dokładny, ponieważ może nieznacznie różnić się między produktami różnych producentów. Im klasa opony jest wyższa, tym rozmiar ten będzie bardziej zbliżony do wybitego na oponie. Najczęściej tolerancja wymiarowa wacha się od 0.2% do 0.5%. Jest to wielkość podana w calach. W zapisie milimetrowym będzie to 393.7 mm. Ostatni wymiar to średnica otworu opony. Możemy z niego wyczytać, na jakiej feldze dany produkt należy zamontować. W przypadku rozmiaru 15.5R25 wartość ta wynosi 25 i wyrażona jest w calach. Na podstawie tych wartości bez problemu odnajdziemy produkt idealnie pasujący do naszego pojazdu.

Produkty dostępne w tej kategorii należą do grupy opon radialnych charakteryzujących się wysoką trwałością i niskimi oporami toczenia przy zachowaniu dużej nośności. O konstrukcji radialnej informuje nas litera „R” występująca w rozmiarze przed wymiarem średnicy. Opona przemysłowa w powyższym rozmiarze występuje również w wersji diagonalnej w rozmiarze 15.5-25.

Jeżeli nadal masz problem z dobraniem alternatywnego rozmiaru do swojego pojazdu, skorzystaj z naszego kalkulatora zamienników, gdzie w prosty sposób znajdziesz wszystkie dostępne odpowiedniki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 444 575. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar.

Przeznaczenie:

Przemysłowe: do wodzideł OTR, ładowarek wielkogabarytowych i koparko-ładowarek.