Opony Rolnicze W Rozmiarze 400/70R24

W ofercie posiadamy szeroki wybór ogumienia rolniczego i przemysłowego typu 400/70R24. Jego oznaczenie w bardzo przystępny sposób przedstawia wszystkie niezbędne wymiary, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do konkretnego koła.

Pierwsza liczba, czyli 400, przedstawia w milimetrach szerokość opony. Liczba 70 to procentowy stosunek wysokości profilu, do szerokości ogumienia. Litera “R” oznacza, że jest to ogumienie radialne. Ogumienie tego typu posiada drutówki promieniowo połączone kordem. Dzięki temu nici osnowy nie krzyżują się, tylko przebiegają równolegle. Taka konstrukcja sprawia, że opory toczenia są dużo mniejsze, a boki ogumienia są bardziej elastyczne, w efekcie zapewniając oponie lepszy kontakt z nawierzchnią podczas jazdy po łuku. Ponadto opony radialne cechują się większą nośnością i zapewniają wyższy komfort jazdy. Ostatnia cyfra w oznaczeniu, określa średnicę, przedstawioną w calach. Oferowane opony posiadają konstrukcję bezdętkową.

Można u nas znaleźć produkty zarówno z klasy ekonomicznej, średniej, jak i premium, pochodzące od znanych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przeznaczenie:

Rolnicze: do osi napędowych ciągników.